Recenze Sema/Suretti

Ověřený zákazník VeterinarniKosmetika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2016

Zakoupeno v VeterinarniKosmetika.cz

• dobře padne do ruky, dobře drží srst, kterou chci z ucha vytrhnout

Splňuje účel, dobře drží srst, kterou musíme z ucha psa vytrhnout.

Sema Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2 MAN PVC 320 cm

Sema Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2 MAN PVC 320 cm

Ověřený zákazník Braunstar Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2016

Zakoupeno v Braunstar

• Deštník je opravdu veliký, bez problémů se do něj vejdou dvě lehátka. V dešti ještě neotestován, takže nemůžu hodnotit. V mírném větříku zatím vydržel.
  • spodní díl středové tyče deštníku je vyroben s příliš tenkého materiálu, prohýbá se, a to ani nemluvím o adaptéru, který je ná této tyči umístěn a má udržet deštník rozevřený ve výšce, kterou si zvolíte. Není to vůbec možné udělat, jelikož je deštník opravdu těžký a pod svou vahou se neustále sesouvá k zemi, adaptér ho není schopný udržet.
  • ukotvení pomocí slabých prvázků jen na čtyřech místech po obvodu deštníku je dle mého názoru nedostačující, šest kotvících míst by bylo lepších, vzhledem k velikosti deštníku.
  • zapomeňte na to, že deštník po rozložení a opětovném složení zasunete zpět do přepravního obalu, který je k němu dodáván. To je nemožné, obal je příliš úzký, musela jsem ušít jiný, větší.

Deštník mě celkově zklamal, pokud si jej doma nepředěláte, je nepoužitelný. Nechápu, jak je možné takový produkt vůbec pustit do prodeje, nehledě na to, že jeho cena není zrovna nízká. Za 3400,- korun bych čekala mnohem kvalitnější výrobek. Nechali jsme si jej pouze z toho důvodu, že jsme potřebovali přístřešek na rybaření na místa, kde je zakázano používat stany, či bivaky. Muž vyrobil nový spodní díl středové tyče z pevného materiálu, na který zhotovil i bytelnější adaptér, který deštník opravdu udrží. Obávám se však toho, jestli se jednou nepolámou žebra deštníku, protože s nasazenou bočnicí je to opravdu váha. Ukotvení deštníku čtyřmi tenkými provázky, které jsou dodávány společné s kotvícími kolíky? No nevím, kdyby bylo kotvení provedeno v šesti místech a ne pouze ve čtyřech, určitě by to bylo pro stabilitu lepší. Bohužel u nás na trhu jsem neobjevila žádný jiný veliký deštník pro dvě lehátka, takže jiná možnost ke koupi nebyla.

Suretti Pevnostní obratlík vroubkovaný vel.8/35kg (10ks)

Suretti Pevnostní obratlík vroubkovaný vel.8/35kg (10ks)

Přidáno: 27. prosince 2015

Zakoupeno v Chyť a pusť

výborné pevnostní obratlíky :)

Sema Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2 MAN PVC 2,5 m

Sema Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2 MAN PVC 2,5 m

Ověřený zákazník Braunstar Ověřený zákazník

Přidáno: 8. prosince 2015

Zakoupeno v Braunstar

Velmi dobrý materiál a provedení

Anonym Anonym

Přidáno: 16. září 2015

• dobře vybaven v základu
  • na netu má zboží...bohužel při osobním odběru nemá nic..tak trošku bordel...nadále pár věciček docela dost předražených.Ale není to tak strašný

Pán sice reaguje na zákazníka,ale bohužel při příchodu kamaráda,který byl očividně před pár hodinama po flámu se nevěnuje a má pár věcí docela předražených.Při mé cestě měl jisté věci na obchodě...to jako na internetu...bohužel při zdolání cca 60km je nejspíš všechny vyprodal :) - směšné jeho tvrzení.Chápu,že od otevírací doby prodal spacák co jsem si vybral na metu a co měl kvitanci..na skladě a pár dalších věcí včetně prutu,lehátka a to za cca 20 min po otvírací době.Zarážející je ovšem fakt,že udané věci jsou pořád na skladu :)Jinak docela dobrej pocit z toho,že jsem nakoupil zbytečnosti,místo toho co jsem si chtěl koupit.RADA!!!!raději si zavolejte a ujistěte,že věci co má na netu tam stále jsou!!

Přidáno: 14. května 2015

(naposledy upraveno 14. května 2015)

skvělé

Suretti Peán zahnutý 13cm

Ověřený zákazník Parys.cz - Rybářský Ráj Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2014

Zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj

bleskové zaslání,skvělá a milá komunikace.

Přidáno: 4. května 2014

cena a kompaktnost